Kosmetyka

Kosmetyka


Wybielanie

Badania kliniczne dowodzą, że proces wybielania nie powoduje uszkodzenia struktury szkliwa, a prowadzony pod nadzorem lekarza jest bezpieczny. Podczas procesu wybielania może pojawić się okresowa nadwrażliwość na bodźce termiczne, która mija po zakończeniu procesu wybielania.

Przeciwwskazania: Stany zapalne błony śluzowej jamy ustnej i inne patologie tkanek miękkich są czasowym lub bezwzględnym przeciwwskazaniem stosowania takich preparatów.

Biżuteria nazębna

Jeżeli chcesz uczynić swój uśmiech ciekawym i intrygującym, a nudzą Cię po prostu białe zęby spróbuj nowości! Ręcznie wyprofilowana biżuteria z opatentowanym wzorem to doskonały sposób, aby uczynić Twój uśmiech niepowtarzalnym. Możesz wybrać coś dla siebie z pośród wielu modeli wykonanych z żółtego lub białego złota, ozdobionych szlachetnymi kamieniami. Nakładanie ozdób nazębnych nie niszczy struktur zęba, a zdjęcie ich jest w każdej chwili możliwe i niebolesne.

 

 

 

 

Telefon: 697 697 723
E-mail: kontakt@stomatolodzy-bydgoszcz.pl

ue
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.