Diagnostyka

Diagnostyka


RTG cyfrowe

Nasz gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy system radiowizjografii cyfrowej (RVG). Dzięki niemu lekarz jest w stanie wykonać zdjęcie w ciagu 1 min. i omówić je razem z pacjentem na ekranie monitora. Poprzez zastosowanie czujnika cyfrowego dawka promieniowania została ograniczona o 90%. Oprogramowanie umożliwia lekarzowi wykonanie dodatkowych pomiarów takich, jak pomiar długosci kanału czy względnej gęstości kości. Na życzenie pacjenta zdjęcie może być wydane na płycie!

Sterylizacja

Nasz gabinet spełnia najbardziej rygorystyczne normy w zakresie sterylizacji i utrzymania higieny. Dbając o bezpieczeństwo pacjentów kładziemy szczególny nacisk na używanie jednorazowych narzędzi i materiałów (dla każdego pacjenta przygotowany jest jednorazowo pakowany zestaw narzędzi i wierteł).

 

 

 

 

Telefon: 697 697 723
E-mail: kontakt@stomatolodzy-bydgoszcz.pl

ue
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.